PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=409026}
7,4 2 385
ocen
7,4 10 1 2385
Ta Ra Rum Pum
powrót do forum filmu Ta Ra Rum Pum

Przegięcie

ocenił(a) film na 4

Film poniżej oczekiwań. A już akcja z psem była przegięciem. Zostaje tylko pogratulować braku wyczucia granic w pokazywaniu ubóstwa. Ja rozumiem, że byli aż tak biedni, że nawet psa chciał się pozbyć, ale jakoś mi sie to w głowie nie mieści. Hindusi chyba mają faktycznie inną kulturę, bo ja bym matoła własnoręcznie udusiła za coś takiego.

użytkownik usunięty
koszulka

ciekawe, że nie odstręczyło cię to, że dzieciak wpieprzał kanapki ze smietnika... Czyżby to było aż tak NATURALNE w NASZEJ KULTURZE? Ty może zastanów się najpierw, co za bzdury piszesz, hmm?

ocenił(a) film na 8

Mnie ta akcja wcale jakoś nie zraziła. A co, mieli ubóstwo pokazać w dobrej dzielnicy z pełnymi talerzami?
Zdenerwowała mnie ta animacja- po co to było?

ocenił(a) film na 6
koszulka

A jak mieli inaczej ubóstwo pokazać? "Ja rozumiem, że byli aż tak biedni, że nawet psa chciał się pozbyć, ale jakoś mi sie to w głowie nie mieści." Nie zrozumiałaś tego filmu. On nie wyrzaucił psa z powodu biedy. Wyrzucił bo go nie lubił. Rozumiem, ze zraziła cię ta scena, gdy psa wyrzucił ale bez przesady, i tak wrócił. Tutaj nie ma nic do rzeczy, że hindusi mają inną religię, niz my. Jesli juz tak bardzo chcesz wałkować ten temat, to powiem ci jedno: 'W Polsce nie brakuje ludzi, którzy wyrzucaja psy na pastwę losu" Nie jest u nas jednak tak źle. W innych kulturach psy są pokarmem dla ludzi. Mnie się bardzo film podobał. Dla mnie nie jest poniżej oczekiwac, ale szanuję twoje zdanie. Na przyszłość nie pisz jednak bzdur i uważaj dokładnie film .

ocenił(a) film na 6
one_blood

















*i oglądaj dokładnie film :)

one_blood

zgadzam sie... tu nie chodzilo o kulture, tylko o to, ze RV nie chcial zywic psa, kiedy sam nie jadl... jak z tym plackiem. dziewczynka dala go psu, chociaz ojciec nic nie jadl od kilkunastu godzin....

ocenił(a) film na 7
Daggulka_Preity

Ja też się zgadzam. A co do filmu to bardzo podobal mi sie!;))

koszulka

Film jest świetny :) uwielbiam rani :) a zagrała tu fenomenalnie :) a co do tego psa, to myślę, że najpierw powinniśmy zadbać o to, żeby ludzie mieli co jeść, a potem psy.

ocenił(a) film na 10
_TURQUOISE_

Tez uwielbiam Rani moja ulubiona aktorka :D film bardzo mi sie podobał i nie zgodzę się z 1 komentarzem na temat tego filmu ;] 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones