PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808449}

Schody

Soupçons
7,3 5 289
ocen
7,3 10 1 5289
Schody
powrót do forum serialu Schody

Garść faktów, które pozwalają w pełni naświetlić sprawę. Dokumenty często ukrywają pewne informacje, ku uciesze fabuły i budowania napięcia. Tutaj jest tego zdecydowanie za dużo. Osobiście nie mam wątpliwości czy zabił.
https://www.oxygen.com/martinis-murder/key-aspects-%5Cmichael-peterson-case-not- included-netflixs-the-staircase

i_do_not_watch_trailers

ale te piórka we wlosach..

ocenił(a) serial na 8
Justyna_0288

To były jakieś mikrowłókna, które równie dobrze mogły spaść gdzieś z drzewa, czy zaplątać się w jej włosy z podmuchem wiatru.

Justyna_0288

skoro byly piórka to moze teoria ze byl to atak sowy jest jednak prawdziwa?

ocenił(a) serial na 7
childofcinema

gdyby zaatakowala Cię sowa , i zadawała takie rany jak pokazane były w dokumencie, czy nie wołał byś o pomoc do osoby, która siedziała w ogródku? co jest też zastanawiające, czy ta sowa siedziala jej na glowie przy tych schodach? bo ściana jest tak zabryźnięta krwią jak by tam toczyła się walka

ocenił(a) serial na 8
anielka0000

W serialu sprawdzano, czy krzyki z domu byłyby słyszalne w ogrodzie i wyszło, że nie.

ocenił(a) serial na 7
marta_rika

ok ja rozumiem, natomiast iodąc tropem , że zaatakowała ją sowa i dajmy na to, uciekła do domu i wrzeszczała, to w środku razem z nią powinien być ptak. A jeżeli udalo jej się uciec do domu a ptaszek sobie poleciał i nie udalo mu się dostac do wnętrza posiadłości to myślę, że ona by z pewnościa uchyliła drzwi byc moż i by pobiegla do męża aby zobaczył co się stało. A nie (zakładając atak ptaszyska) chciała wejśc sobie po schodkach i położyć się do łóżka ... absurd

ocenił(a) serial na 8
anielka0000

To jest naprawdę trudna sprawa.
Nie lubię gdy osoby z zewnątrz,takie jak ja czy Ty, które nie mają dostępu do całych akt sprawy, a oglądają jedynie jakiś serial i czytają parę subiektywnych artykułów, są w stanie wydawać opinię KTO ZABIŁ.
Możemy gdybać. Ja osobiście nie zaprzeczam, że Peterson zabił, ale też go nie obwiniam.
Dziwny jest dla mnie FAKT, iż prokuratura musiała zmyślać, by go skazać.
Człowiek, który miał największy wpływ podczas rozprawy, i prawdopodobnie głównie według jego "badań" skazano Petersona, okazał się być kłamczuchem.

ocenił(a) serial na 7
ineska1919

Ale to po co powstał taki dokument? Ja osobiście go nie skazałam przecież. Ja wyrażam swoją opinie dotyczącą tego, że nie zgadza mi się motyw z sową. A jak było naprawdę to wie tylko ofiara. Pomijając już wszelkie błędy i machlojstwa to jestem bardziej sklonna myśleć, że było to morderstwo. Zaznaczam - skłonna myśleć, nie osądzać :)

ocenił(a) serial na 8
anielka0000

Czy gdy wyrażasz publicznie swoją opinię, nie osądzasz jednocześnie Petersona?
Ja również uważam, że teoria z sową jest małoprawdopodobna.

ocenił(a) serial na 5
anielka0000

Dowcip z sową jest świetny. Jak najbardziej do wykorzystania w trzecim sezonie Making a murderer.

marta_rika

no i co z tego. a kto potwierdzi, ze on w tym ogrodzie był i kto ją zabił . Tylko on to mógł zrobić i jest świetnym kłamcą manipulantem. Wydał kupe kasy na adwokata. Po upadku ze schodów nie ma tyle kwriw to wręcz słaby żart, że tak to tłumaczy. On gra w gre i wygrywa o ile mi sie zdaje nie został skazany.

ocenił(a) serial na 7
childofcinema

Sowa miała zayebać jej 6-7 razy z baseballa w głowę a potem zepchnąć ze schodów pozorując wypadek? To musiałaby być naprawdę krwiożercza sowa.

sebogothic

Tylko ze ta sowa miała zaatakować ja na podjeździe, i ona na górę schodów nawet nie wbiegła. Klamka na drzwiach wejściowych od zewnątrz miała krwawy odcisk jej dłoni, jej krew była na podjeździe, gniazdo tej akurat agresywnej sowy na drzewie od frontu domu.

i_do_not_watch_trailers

Właśnie ogladam, np. o polisie była mowa, również w kontekście czy Peterson zyskałby finansowo na śmierci Liz.

i_do_not_watch_trailers

skoro zabił to dlaczego nie miał na sobie siniakow zadrapan itd. przecięć ona musiała się bronić, znaleźli w jej ręce piorka a nie znaleźli naskórka sprawcy? co on w kombinezonie działał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones