PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808109}

Rojst

7,3 76 547
ocen
7,3 10 1 76547
6,4 35
ocen krytyków
Rojst
powrót do forum serialu Rojst

w przeciwieństwie do kręcących nosami malkontentów i znawców kina - jestem zdecydowanie na TAK!!!!
dla mnie to jeden z najlepszych polskich seriali kryminalnych ostatnich lat
genialnie zagrany, także samo sfotografowany wyreżyserowany etc.
klimat klimat i jeszcze raz klimat.
polecam tym którzy nie widzieli - nie czytajcie opinii wyróbcie sobie je sami oglądając właśnie!
naprawdę warto

tisoc

Serial rozjezdza się w czwartym odcinku. Za scenariusz odpowiada m.in. twórczyni "Obietnicy",

JohnTheBrave

powtarzasz się.....
chyba zacząłeś mocno wierzyć, że jak będziesz z tym swoim starym i stałym tekstem o rozjeżdżaniu się w czwartym odcinku występował na każdej dyskusji to co osiągniesz? wpłyniesz na zdanie innych?
mnie się podobał, tobie nie daj bracie szanse innym wyrobić sobie swoje zdanie.

ocenił(a) serial na 10
JohnTheBrave

Czwarty odcinek był bardzo dobry :)

Robert_Sajdok

Scena ze szczotką przecież była w klomacie serialu, o co mi chodzi, no nie? : )

ocenił(a) serial na 10
JohnTheBrave

Scena z szczotką to rojst. Nie wiem jak dla pana wolę oglądać ten serial niż ten chłam który przedstawiają TVP, TVN i tym podobne. Facet zrobił serial.Miał pomysł.Poszło mu całkiem dobrze. Zapoczątkował. Może za nim pójdą inni lub sam zrobi kolejny jeszcze lepszy. Byleby coraz lepiej było.Rozpoczął dyskusje na temat jakie seriale robić.

ocenił(a) serial na 10
tisoc

Finał mimo przewidywalności dobry. W zasadzie dla znakomitej obsady warto go obejrzeć. Dyjak, Walach, Seweryn najlepsi. Realizacja, zdjęcia, kadry :) Tu chodziło o bagno. Bardziej twórcom chodziło o przedstawienie wypadków, które doprowadzają że bohaterowi coraz bardziej zanurzają się w tytułowym bagnie i ich wybory które potem mają swoje następstwa.Zarzycki też jakiś. Jestem zadowolony z powstania serialu.

ocenił(a) serial na 10
tisoc

super

mariuszbogucki1990

naprawdę nie ma się co nadymać, i gnoić w czambuł, bo film jest naprawdę dobrze zrobiony, ma niezły klimat, co rusz są smaczki( postać grana przez P. Fronczewskiego słuch piosenki Franka kimono etc..). Jest anergia, a przecież o to w tym chodzi.

ocenił(a) serial na 10
tisoc

jest bardzo dobrze zrobiony co do szczegółów również! trzyma poziom

mariuszbogucki1990

napisałem to wcześniej :)

ocenił(a) serial na 10
tisoc

FINAŁ - Tak naprawdę kto ma władzę rządzi. Oto tu chodziło -BAGNO - BEZRADNOŚĆ LUDZI. Jest świadomość co się wydarzyło i niemożność reakcji. Niektórzy zostają z wyrzutami sumienia. Dla mnie postawy tych ludzi są interesujące.

tisoc

klimat i pokazanie PRL-u bez zadnych wpadek ale sam wątek kryminalny banalny

serbinek26

wątek kryminalny banalny?
przecież nie o wątek kryminalny tutaj li tylko chodzi (no ta bene nie taki znowu banalny)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones