PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478879}

Morderca z Whitechapel

Whitechapel
7,6 2 148
ocen
7,6 10 1 2148
Morderca z Whitechapel
powrót do forum serialu Morderca z Whitechapel

Spokojnie mogę napisać, że ten serial pobił Dextera i w sumie wszystkie inne seriale, na mojej prv
liście. Niesamowita dbałość o detale, piękne zdjęcia ( polecam oglądać w HD), realne relacje
Brytyjczyków i innych nacji w serialu ( mieszkam w Anglii), prawdziwe problemy i... PRAWDZIWE
zbrodnie sprzed lat. Gra aktorów ŚWIETNA. Najlepsza pani patolog ze wszystkich książek i filmów,
uwielbiam ją. Szef pełen obsesyjno kompulsywnych zachowań i rubaszni poddani, bez
amerykańskiego patosu. Brytyjska tv ma się świetnie! :)

ocenił(a) serial na 7
LoraHari81

Serial na pewno nie jest wybitny. Jest niezły ale trochę reżyser przesadza:
1. Chyba w 2 sezonie była ta akcja z legendarnymi potomkami gangu, o których nikt nie wie przez x lat. Potem w ciągu kilku dni budują imperium przestępcze (bo przecież ich przygoda zaczyna się gdy zaczynają naśladować swojego pseudo ojca i jego brata). Strasznie naciągana historia. Gdyby była zrobiona z mniejszą ilością patosu to by jakoś uszła w tłumie. I chyba bardziej nadawałaby się na pierwszy sezon, kiedy nie wiem co było wcześniej. Tutaj w pierwszym bardzo dobrym sezonie widzimy pogoń za naśladowcą Kuby Rozpruwacza a nikt nie martwi się super mafią.
2. Ostatni sezon. Tu aż odrzucał ten dziwny mesjanizm głównego bohatera. Te światła. Aż ciarki Przechodzą
3. Nie wiem czy tu nie za bardzo są pomieszane wątki. Niby serial opiera się na geniuszu komisarza, sierżanta i speca od starych spraw i ich zdolności dedukcji a z drugiej strony widzimy jakieś dziwne nadprzyrodzone zjawiska. Ten agent MI6 w mojej opinii został wprowadzony do serialu niepotrzebnie - wprowadza chaos. Pech i paranoja klątwy to jedno (wpisują się w klimat serialu) ale staruszka, która manipuluje całym pół-świadkiem przestępczym od wieków, doprowadzając pośrednio do wszystkich tych zbrodni. Jest żywotna niczym Mojżesz, bo chyba jej pierwsze zdjęcia/przekazy o niej świadczą o tym że ma z 500 lat. To mała przesada
4. Fatalne zakończenie serii. Zakończono wątek sezonu ale nie zakończono (według mnie kiepskiego) wątku całego serialu.

Na plus działa na pewno pierwszy sezon, który według mnie jest na prawdę niezły.
Całkiem dobra gra aktorska komisarza (fajnie gra te obsesje) i sierżanta - on gra na prawdę realistycznie, Buchan jest troszeczkę za bardzo ciapowaty jak dla mnie ale chyba w tym wypadku to celowy i dopracowany zabieg twórców serialu.

Dałem 7 ale to chyba troszkę za wiele jak na ten serial tak z 6,5 byłoby idealnie.

g_tdabrowski

Gdzie można oglądać ten serial w sieci ?

ocenił(a) serial na 7
grabano

ostatnio pozamykano większość stron gdzie był darmowy tak więc pewnie zostaje jakiś chomik albo coś podobnego

ocenił(a) serial na 9
grabano

Na kinomanie

ocenił(a) serial na 9
g_tdabrowski

Oni go nie zbudowali w parę dni, widać w ogóle nie słuchałeś dialogów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones