PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006067}

Miłość ponad czasem

The Time Traveler's Wife
7,0 1 253
oceny
7,0 10 1 1253
Miłość ponad czasem
powrót do forum serialu Miłość ponad czasem

6 lat? Serio? Wątek między 6 latką a starym facetem jest totalnie żenujący, wręcz cringe mówiąc językiem młodzieży.

W tym serialu facet jest zawsze stary, a jego żona zawsze młoda. Autorka powieści musiała mieć dziwne fetysze na punkcie różnicy wieku.

Jak na razie to jedyna rzecz która mi się nie podobała w tym serialu. Z racji że uwielbiam wątki podróży w czasie to obejrzę w całości. A czy mi się spodoba to się okaże.

ocenił(a) serial na 9
Marnexx

Przeczytaj książkę. Albo jeśli Ci się nie chce, poczekaj na koniec serialu. I jeśli będzie się zgadzał z książką, jak do tej pory, to żenujące pozostaną jedynie Twoje uwagi o autorce, która "musiała mieć fetysze".

Marnexx

Ale jaki wątek ? To, że on ją traktuję bardziej jako córkę i na odwrót ( ona go jak ojca)? Nie czytałam książki nie wiem jak to tam wygląda natomiast widziałam film i teraz serial. Nie ma absolutnie żadnej relacji z seksualnym podtekstem. Masz dziwną wyobraźnie i dziwne skojarzenia..

nina2001

Goły facet spotykający się z 9 latką. Tak. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Całkowicie zdrowa relacja

Marnexx

No raczej goły był z przypadku a nie celowo. I w dalszym ciągu uważam, że ta relacja pokazana w serialu nie jest podsycona żadnym podtekstem seksualnym ze strony dorosłego faceta w kierunku dziecka.

nina2001

Problem jest taki, że mimo braku podtekstów seksualnych w rzeczywistości praktycznie każdy ma jednoznaczne skojarzenia. Goły facet rozmawiający z małą dziewczynką i od razu każdemu się to kojarzy z jakimś zboczeńcem. Nawet gdy znamy prawdę to i tak ciężko wyrzucić z głowy pierwsze skojarzenie

Marnexx

Tu się z Tobą zgodzę a uważam, że owszem powinna się lampka zapalić ale nie wyciągać od razu krzywdzących wniosków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones