PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636103}
5,8 6 007
ocen
5,8 10 1 6007
Ja to mam szczęście
powrót do forum serialu Ja to mam szczęście

Oglądnęłam parę odcinków tego serialu i mam dziwne wrażenie jak bym oglądała
drugą,gorszą wersję Rodzinki.pl .Fabuła identyczna. Niestety jak dla mnie humor jest tutaj
mooocno naciągany a przez to serial prawie nie śmieszy.Dodatkowo uważam że Kinga
Preiss niestety nie może zbytnio pochwalić się talentem komediowym-jest baaardzo dobrą
aktorką,ale zdecydowanie nie komediową. Jest dla mnie całkowicie sztywna i
sztuczna.Nieco lepiej Jacek Braciak,ale również bez szału. Jeżeli chodzi o dziecięcą obsadę
to również na niekorzyść-dzieciaki kompletnie bez wyrazu,grają nijak.Osobiście serial nie
podoba mi się-mogli zrobić coś nowego,a zerżnęli pomysł z drugiego serialu,w efekcie
czego mamy 2 identyczne seriale,tyle że z inną obsadą i tytułem
3/10

ocenił(a) serial na 5
Olcia990

Zdecydowanie się zgadzam.
Tworzenie dwóch właściwie takich samych seriali, bo chyba tylko tytułem się różnią, nie ma dla mnie najmniejszego sensu. Tym bardziej, że, "Ja to mam szczęście" jest poprostu nie wypałem. Sztuczni aktorzy, sztuczne rozmowy, sztuczne wydarzenia. Zero nieprzeiwdywalności, pomysłu. Po prostu sukces "rodzinkipl" był niesamowity i stwierdzili, że tworząc podobny jeszcze bardziej "nachapią" się kasy. Coś nie wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones