Fallout (2024)
Fallout: Sezon 1 Fallout sezon 1, odcinek 8
odcinek Fallout (2024)

Początek

The Beginning 1h 2m
8,1 1 238
ocen
8,1 10 1 1238
Fallout
powrót do forum s1e8

Bład fabularny

ocenił(a) serial na 5

Witam czemu ghul nie strzelił Maximusowi w czuły punkt zbroi przecież wiedział o tym na koncu wystrzelał tych z bractwa

ocenił(a) serial na 2
dariusz1986pl

Fabuła w wykonaniu Bethesdy niestety. Oczywiście że wiedział od początku że zbroja ma rzekomo wadę fabryczną, co jest kolejną bzdurą samo w sobie, bo mowa jest o spawie, a zbroja jest ewidentnie tłoczona nie spawana. Nie mógł wcześniej zastrzelić Maximusa, bo ten akurat miał plot armor i nie mógł zginąć, bo scenarzysta tego nie przewidział :P

ocenił(a) serial na 5
tycek85

domyśliłem się tego ale jest to wciąż błąd

ocenił(a) serial na 2
dariusz1986pl

Zgadza się, ale innego wyjaśnienia nie mam. Część widzów próbuje doszukać się tutaj jakiegoś sensu, że rzekomo Ghul widział że Maximus jest niedoświadczony w użytkowaniu Power Armora i dlatego tylko go unieruchomił albo że Ghul użył potem innych naboi, ale to tylko próby radzenia sobie z dysonansem poznawczym, bo serial tego w żaden sposób nawet nie próbuje wyjaśnić.

ocenił(a) serial na 8
tycek85

Sądzę że jak kręcili pierwszy sezon to scenę ruszył mieli już wszystko dopracowane

ocenił(a) serial na 2
marcin0218

Hej, patrząc na ilość dziur fabularnych jakie ten serial ma względem siebie nawet to śmiem wątpić że cokolwiek mieli dopracowane.

ocenił(a) serial na 7
dariusz1986pl

A czy Maximus nie ma przypadkiem modelu t-60 podczas gdy jego ziomale podczas ataku mają model t-45? Strzelam, nie chce mi się cofać do tego momentu.

ocenił(a) serial na 8
IszJii

No pewnie tak było tylko nie powiedzieli o tym. I pytanie czemu Maximus miał mieć lepszą a tam ci gorszą starszą wersję

ocenił(a) serial na 7
dariusz1986pl

A Max nie miał tej ulepszonej wersji? T 60?

ocenił(a) serial na 2
PanKotlecik

Nope, to jest bzdura fabularna grubego kalibru. Ghoul mówi że na wojnie miał T-45 i ten pancerz ma wadę fabryczną, więc T-60 na pewno też ją ma.
Żołdaki Brotherhood podczas walki również mają T-60 (inna płyta piersiowa niż w T-45, gdzie jest bardziej wystająca i nie ma tych rączek oraz inne zaczepy na naramienniki - T-60 ma takie ząbkowane, podczas gdy w T-45 byly bardziej gładkie) i nagle okazuje się że Ghul jest w stanie zabić każdego z nich jednym strzałem, podczas gdy nie mógł tego zrobić podczas walki z Maximusem w drugim odcinku.

ocenił(a) serial na 7
tycek85

Dzieki za wyjaśnienie! Rzeczywiście soczysty babol z tym pancerzem (szkoda, że nie wiedziałem o tej wadzie pancerzy grając w F2...).

ocenił(a) serial na 8
dariusz1986pl

No ale on miał jakieś pytania do niego. Trup raczej jest mało gadatliwy : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones