PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93535}

Diabli nadali

The King of Queens
6,9 17 583
oceny
6,9 10 1 17583
Diabli nadali
powrót do forum serialu Diabli nadali

i przyznam , że już z żoną chyba 5 raz oglądamy wszystkie serie od początku, serial jest
mega śmieszny , trzeba kilka odcinków obejrzeć żeby się wkręcić.Doug jest moim idolem a
postać Arthura grana przez Jerry Stillera wpasowała się tu idealnie.

Kopski

"Missy" :)

Jak nazywali się sąsiedzi Carrie i Dougha którzy mieszkali obok i podczas ulewy zwalił im się plot a oni chcieli mieć wspólny ogród?

ocenił(a) serial na 10
czarnulka77

Sakscy :) Upierdliwcy :) Swoją drogą aktor który grał Sakskiego dość często pojawia się w nowych filmach akcji.
To teraz może:Jak często zwracał się do Douga jego kumpel Richie(wystepował w początkowych sezonach) w sumie to do wszystkich tak mówił.

ocenił(a) serial na 10
Kopski

moose ;)

ocenił(a) serial na 10
wwa1944

Tak jest, czekam na pytanie od kolegi :)

ocenił(a) serial na 10
Kopski

Mgiełka.... Na pewno Mgiełka

Moje pytanie, mam nadzieję, że jeszcze go nie było:

1. Jak nazywał się pieś Douga, który mieszkał w domu jego rodziców na Florydzie. Później okazało się, że psa kupowano za każdym razem po śmierci poprzedniego, a Doug myślał, że to jeden pies przez 25 lat :)

goodnight_fw

Rocky :)

A jakie imię pojawia się w tytule scenariusza, który napisał Arthur? (Arthur dał go do przeczytania Lou Ferrigno)

ocenił(a) serial na 10
McManaman

Niestety nie wiem, poddaję się. Ale ponawiam temat quizu

ocenił(a) serial na 9
goodnight_fw

pamiętam jak kilka lat temu oglądałam pierwszy raz serial to mega się uśmiałam podczas tego odcinka :D pamiętasz może który to był odcinek z tym psem?

ocenił(a) serial na 10
eemilkaa

Emilka odcinek, w którym Doug zaadoptował psa, by zostać lubianym przez sąsiadów to 4 odcinek 9 sezonu. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
goodnight_fw

pytałam o odcinek z Rockym, udało się znaleźć :) jest to 25 odcinek 5 sezonu ale ten z adoptowanym psem też dobry :)

ocenił(a) serial na 10
eemilkaa

Hahaha no tak, Rocky :) Był Rocky II i nawet Rocky III

ocenił(a) serial na 10
Kopski

Mgiełka :)

czarnulka77

Karafka

ocenił(a) serial na 10
czarnulka77

Pytanie!!!! Wie ktoś gdzie mogę zobaczyć wszystkie odcinki serialu Diabli Nadali w języku poslkim? Jakaś strona, gdzie mogę ściągnąć sezony?
Albo jakiś kanał oprócz Comedy C. Family?

Proszę o instrukcje

ocenił(a) serial na 8
Kopski

A znalezliscie moze cos w podobnym stylu, mi tez sie bardzo podobal ale nie lubie ogladac czegos co juz widzialem i znam.

ocenił(a) serial na 10
theart

Polecam "rules engagement" sposób użycia, równie dobry dowcip.

ocenił(a) serial na 8
Kopski

Próbowałem ale za głupkowate moim zdaniem, wolę bardziej życiowe jakby to powiedzieć naturalne sytuacje.

ocenił(a) serial na 10
Kopski

Kopski a skąd masz odcinki serialu Diabli nadali? Jakaś strona czy Twoja prywatna kolekcja domowa? Jaka jest szansa by odkupić od Ciebie odcinki? Np. za flaszeczkę? Bardzo mi zależy

ocenił(a) serial na 10
Kopski

PONAWIAM PROŚBĘ O QUIZ. JUŻ MNIE TERAZ NIE ZAGNIECIE - OGLĄDAM NA OKRĄGŁO I NARESZCIE MAM WSZYSTKIE ODCINKI:

Pytanie: W ostatnim odcinku Doug i Carrie mają adoptować dziecko z Chin. Jak ma na imię to dziecko?

goodnight_fw

Cholera, nie pamietam. Ale rewanżuje sie innym:
Jak Doug w jednym odcinku zaczyna spędzać dużo czasu z Arturem, aby zadowolić Carry- jakie przezwisko wymyślił mu Artur? ;)

ocenił(a) serial na 10
umotex12

Umotex12 dziecko miało na imię Ming Mej (zapis fonetyczny, bo nie wiem jak się piszę). Odpowiedź na Twoje pytanie... odpiszę jeszcze dzisiaj, muszę sobie przypomnieć :)

ocenił(a) serial na 10
goodnight_fw

Ok, przypomniałam sobie. Arthur nadał Dougowi ksywkę "Skuter". Artur z kolei był "Fasolą" :) Świetny odcinek.

Moje pytanie: Doug i Carrie po 5 latach od ślubu znaleźli w prezencie weselnym od kuzynów czek na dużą kwotę. Za pieniądze pojechali do Orleanu. Co to był za prezent?

goodnight_fw

Sosjerka ;)

goodnight_fw

Jakich fantazji Carrie zabroniła Dougowi ?! ;)

olcia_niunia

Pamiętacie może dlaczego Carrie straciła pracę ?!

ocenił(a) serial na 10
olcia_niunia

Carrie stracila prace w kancelarii, poniewaz byla asystentka Douga Pruzana (i have no idea jak ie to pisze jego nazwisko). Kaplan zwolnil Pruzana za milionowe straty przez jego blad, w efekcie stracila tez prace Carrie.

ocenił(a) serial na 10
olcia_niunia

Gdzie Carrie schowala paszport Douga, gdy po przyjeciu weselnym Artura wybierali sie do Pekinu po dziecko?

ocenił(a) serial na 10
olcia_niunia

Carrie zabronila Dougowi fantazjowac o seksie z innymi kobietami, po tym jak ja wczesniej usmiercal. Napisala mu nawet fiszki z gotowymi fantazjami.

"Gondolier odwraca wzrok, a ona szepcze Amore"

hahhahahhaha

goodnight_fw

;) Proszę o zmianę pytania, niestety nie oglądałam 2 ostatnich serii ;(

ocenił(a) serial na 8
goodnight_fw

Hej goodnight_fw

Skoro masz komplet. Może byłabyś skłonna się podzielić. Mam parę braków.

pozdrawiam

Kopski

Mój ulubiony serial. Od wielu lat do niego powracam. Ktoś zaproponował zlocik. jestem za

ocenił(a) serial na 10
Kopski

Jo tez najlepszy serial ever powtórki non stop!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones