Shay MitchellI

Shannon Ashley Garcia Mitchell

7,2
4 675 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shay Mitchell

Oglądałem serial Pretty Little Liars aż do końca, i mimo wielkiej sympatii i nostalgii do tych czasów, gdy tylko zobaczyłem Shay w roli w tym seiralu pomyślałem - nie warto oglądać.
Ale skusił mnie główny bohater, i ku mojemu zaskoczeniu Shay radzi sobie tutaj o wiele lepiej niż w jej kultowym serialu.

Nie macie takiego wrażenia? Oczywiście jej gra nie była niesamowita, ale na pewno była lepsza niż w poprzednich produkcjach.

JamesTC

Byłam w ciężkim szoku, jak zobaczyłam, że całkiem nieźle sobie daje radę. Rolą w You zrobiła na mnie wrażenie.

JamesTC

Sceptycznie podchodziłam do niej jako aktorki, w słodkich kłamstewkach grała sztucznie, bez wyrazu, ale po obejrzeniu You zmieniłam co do niej zdanie, może nie jest to jakaś wielka rola, ale pokazała się z innej strony, może powinna grać czarne charaktery bo chyba lepiej jej to wychodzi

JamesTC

Dokladnie mam takie same odczucia. Zupelnie nie patrze tam na nia przez lryzmat Emily, jest zupelnie inna i gra calkiem niezle. Moze jednak negatywe role lepiej jej wychodza ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones