Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

Kto śpiewa piosenki ?

użytkownik usunięty

Czy on sam śpiewa piosenki do których ? Często mam wrażenie że te piosenki śpiewa ten sam głos i w dodatku pasuje ten głos do Khana. Wiecie jak to jest z tym śpiewaniem ?

Tak poza tym to bardzo lubię tego aktora. Naprawdę bardzo dobrze się wczuwa w rolę a do tego widać że ma poczucie humoru :} No i świetnie tańczy :)

Gdzies czytalam ze SRK nie umie spiewac a chyba na wikipedi pisalo ze
dostal jakies nagrody za pleyback;]
Wiec ja sie pogubilam i sama nie wiem;]

gosiaczek17193

Przepraszam jeśli to coś w stylu: "Gwiazdor nie istnieje, kochanie" xD, ale nie, Shahrukh ma wiele talentów i jest cudowny, jednak nie... Śpiewać nie umie;)) Ale lubi to robić ;D I jest taki słodki kiedy to robi ;p

http://www.youtube.com/watch?v=xwZkI-MfG3A

Lady_Selene

Ach no i naprawdę. Przecież to nawet często widać, że to nie aktorzy śpiewają w filmach. I swoją drogą wcale mi to nie przeszkadza;)

Lady_Selene

Słodko i śmiesznie;]
Pierwszy raz slyszalam jak On naprawde spiewa;]

gosiaczek17193

Jest kilka piosenek w kilku filmach w których sam śpiewa bez playbacku , było już o tym kiedyś na forum :)
Tu masz listę piosenek w których śpiewa sam :
* "Apun Bola" – "Josh" (2000)
* "Ankhein Khuli" – "Mohabbatein" (2000)
* "Khaike Paan Banaraswala" – "Don – The Chase Begins Again" (2006)
* "Ek Hockey Doongi Rakhke" – "Chak De! India" (2007)
* "Sattar Minute" – "Chak De! India" (2007)
Ale faktycznie w większości przypadków nie śpiewa sam :) Głos jest taki sam bo podejrzewam że najczęściej podkłada Go tasama osoba , specjalnie dobierana żeby pasował głos do niego.Lady Seleno mnie tam też nie przeszkadza że nie śpiewają sami :)

Preity27

Joha tylko nie ogladalam wiec jeszcze nie wiem, ale pewnie dlatego ze jedna
osoba podklada glos to sie nie skapnelam;]

użytkownik usunięty
Preity27

Z tego co pamiętam to w Khaike Paan Banarasawala (nadal jestem z siebie dumna ,że potrafię to napisać ;D) użyczył go tylko na chwilę a potem jego wierny dubingowiec zaczyna ;D

użytkownik usunięty

Tak w niektórych on spiewa ale w niektorych filmach ma taki piekny glos ze naprawde mu pasuje

Tak w Khaike Paan Banarasawala nie śpiewa całości. ;) Piosenkę śpiewa Udit Narayan, a Srk tylko 'recytuje' w pewnym momencie (do Priyanki) "dziewczyna słodka..." coś tam coś tam. :p W "Ankhein Khuli" z Mohabbatein też tylko z początku mówił sam, potem wchodzi Udit Narayan. W "Apun Bola" nikt mu nie pomagał. ^^

Preity27

"Ek Hockey Doongi Rakhke" – "Chak De! India" (2007)
W tym kawałku na końcu wymiata poprostu... chyba że to nie On ;D

Lady_Selene

Fakt, Jest zabójczo uroczy :) ale swoją drogą kiedy nie jest?? dla mnie absolutnie nr 1, nawet przed wszystkimi gwiazdami Hollywood :) Pozdrawiam wszystkich fanów i fanki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones