Jennifer GarnerI

Jennifer Anne Garner

7,2
17 505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Garner

bleeeeeeeeeeeee...............

shamar

Ot, konstruktywna wypowiedź

Mr__Pink

a co mam sie rozpisywac, brzydka aktorka i tyle... czasem tez mam ochote wyrazic swoje zdanie przez minimum slow...

shamar

shamar jestes idiota niesteety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adamus_8

Shamar przejrzyj się w lustrze i wyraź opinię ok?

I_am_a_Bad_Girl

a czemu mam wydawac opinie nt wlasnej osoby ?? wydaje swoja opinie nt tej aktorki bo to portal filmowy... poza tym jestem zbyt skromny zeby sie samemu oceniac... D

Adamus_8

bo mi sie nie podoba ?? gratuluje intelektu

shamar

jesteś gejem shamar?

Nabukadnezar

a co szukasz sobie kolesia ktoremu zrobisz dobrze ? zly adres

shamar

dziwny masz gust. Ale takie jest twoje zdanie. osobiście uważam że Garner jest bardzo ładna i wysportowana. Jak zechce to umie uderzyć bo dużo trenowała. Po za tym ma przepiękny usmiech i usta. Kości policzkowe drobne, nadające twarzy szlachetny kształt.

shamar

Nie jestem jej jakaś wielka fanka ale uważam, ze jest śliczna i chyba jest najsympatyczniejsza aktorka w Hollywood ...

milk_shake

Mi się nie podobają jej rysy twarzy ale na aktualnym zdjęciu jest naprawde ładna.

shamar

Jakby mi ktoś rzucił takie zdanie, to bym chyba pomyślał na początku, że to gej :p

NickError

widocznie ciagnie cie do takich skoro ci po glowie chodzą...

shamar

Widzę, że cały czas się ograniczasz do takich odpowiedzi. A Twój temat też konstruktywny "paskudna, bleeee". Daje do myślenia.
A jak ktoś umie czytać to zrozumie, co napisałem wcześniej.

NickError

Jaka aktorka... taki komentarz a i tak sporo osób odpisuje...

shamar

Aktorka pięęęękna ! :D Jedna z moich ulubionych pod względem urody..zaraz po Angelinie Jolie i Sarah Michell Gellar :D

shamar

Marna prowokacja ... a jeżeli nie prowokacja to chyba jesteś gejem :) a raczej pedałem bo na geja trzeba mieć klasę, styl i kulturę, po tej wypowiedzi widzę że nie masz nic i chyba nigdy dupy nie miałeś.

luk602

nie dpowiadam na prowokacje... a tym bardziej na prowokacje szczylostwa...

shamar

"Szczylostwo" cokolwiek to znaczy to może masz na podwórku.
Piszesz że nie odpowiadasz a właśnie to zrobiłeś, z myśleniem też ciężko ... jeżeli nie chcesz się bardziej kompromitować to lepiej już nic nie pisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shamar

To chyba Tobie się wydaje, że błyszczysz.

NickError

zastanówcie się co wy piszecie. Każdemu może się jakaś kobieta podobać albo nie. Dla jednego może być najpiękniejsza na świecie a dla drugiego w ogóle nieatrakcyjna i nie oznacza to wcale,że jest gejem...

shamar

jakieś 4 tygodnie temu spotkałem ją przypadkiem na basenie i muszę przyznać, że jest piękniejsza w rzeczywistości, i ten uśmiech... ach :)

BBR

kwestia gustu... rozbraja mnie wychwalanie urody pewnych akorek/piosenkarek/celebrytek... prawda jest taka, ze po ulicach chodzi mnóstwo zwyklych dziewczyn ktorym te znane panie nie dorastają do kostek pod względem urody...

shamar

Ja się też muszę zgodzić z kolegą Shamarem - ta Pani rzeczywiście i moim skromnym zdaniem atrakcyjna nie jest - ma jakiś dziwny defket szczęki, coś z uszami - generlanie ma coś w sobie w fenotypie z małpki kapucynki - i to do tego zawsze mocno wymalowanej. No i te usta jakby ją Ben regularnie napier..... . Co do kolegi Shamara to znam go z on-line'u i gejem nie jest - zawsze klikamy o director's cut'ach a nie wysyłamy sobie zdjęcia gołych kutasów. No niestety i na filmwebie są homofoby.

Ps. Co do aktorskiego kunsztu Jennifer to rzeczywiście zgodzę się z autorką któregoś z poprzednich postów że w filmie "Złap mnie....." zagrała naprawdę nieźle - dopiero teraz sobie uświadomiłem że to była ona.

BRIAN_KESSLER

ps. i to miejsce w top 100 - to chyba mała przesada. Żeby nie było że jestem jakimś estetą - to uważam że o wiele bardziej atrakcyjną kobietą pomimo tego że na pewno nie "podręcznikową" jest np. Juliette Lewis - która nawet na jakiś sposób jest szpetna i często grywała rolę osób "umysłowo zamulonych" - to ma babka charakterek (tylko po co jej ta scjentologia) i zwraca uwagę - a Jennifer jest przy niej po prostu mdła. Howgh.

BRIAN_KESSLER

Witam oficjalnie... widze , ze wróciłes na dobre :)(chyba). Ten temat to taki prymitywny eksperyment... hehe ...

shamar

Paskudna raczej nie jest, ale mi się nigdy nie podobała.
Jeśli jest dobrą aktorką to uroda nie ma znaczenia (ale nie wiem czy jest, nie mam opinii).

shamar

Lecz się
bleeeeeeeeeeeee...............

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones