Jennifer GarnerI

Jennifer Anne Garner

7,2
17 502 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Garner

Ta aktorka to rewelacyjny kandydat na najgorszą aktorkę!!! Zdecydowanie wolę od niej Reese Witherspoon. Ona umie garć xo pokazała w Spacerze po linie, czy Legalnej blondynce. W Aliasie tez nie zbyt dobrze garła.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BrATeK

jak Jennifer nie umie grać to mnie koronują jutro na cesarzową polski (lol2)

Nikki

Jednak lubisz Reese Witherspoon i jej filmy?? (Spacer po linie, dziewczyna z Alabamy, szkoła uwodzenia???)

użytkownik usunięty
My_Dream_World_

Uzasadnij mi , dlaczego Jennifer Garner jest rewelacyjna kandydatka na najgorsza aktorke? Nie musisz jej lubic , ale nie pisz takich bzdur.

My_Dream_World_

Ja szczerze mówiąc też nie przepadam za tą aktorka.Widziałem ją w kilku serialach jak "Agentka o stu twarzach" czy "Felicity",ale nie zachwyca mnie ani jej gra aktorska,ani przeciętna uroda,którą tak wiele osób wychwala.

My_Dream_World_

Zgadzam się ze sławciem ona wcale nie jest ładna!!!!!!

użytkownik usunięty
_Holly_

Ja sie nie zgadzam,wlasnie ze jest ladna, chociaz wiadomo nie kazdej osobie musi sie podoabc

My_Dream_World_

A co sądzisz sławcio o Reese Witherspoon??

_Holly_

zanim Sławo się wypowie, pozwól że wtrącę dwa słowa...zarówno Jennifer jak i Reese nie powalaja, gdy chodzi o umiejętności aktorskie...obie grywają w beznadziejnych filmach, co ..zważywszy na banalną urodę tak jednej jak i drugiej ....wcale mnie nie dziwi...w supersamach co druga pani spzredawczyni tak wygląda jak one ( zwłaszcza jednak Whiterspoon)

użytkownik usunięty
lollii

Nie przesadzaj z tymi umiejetnosciami aktorskimi,moze ci sie aktorki pomylily, tak samo z filmami( takie bzdety kazdy moze napisac o filmach ktore mu sie nie podobaja, co nie znaczy ze sa zle).Banalna uroda? Wytlumacz mi co to znaczy, juz dawno takiego durnego okreslenia nie czytalem( nie wiedzialem ze takim slowem mozna opisac urode). Jesli chodzi o wyglad pan sprzedawczyn w supersamach, widac ze jestes plytka i prosta osoba piszac takie rzeczy, a moze niezbyt bystra bo takich idiotycznych rzeczy nie powinno sie pisac( chociaz forum daje ci poczucie anonimowosci,wiec nie zastanawiasz sie z pewnoscia co piszesz zajmij sie soba a nie oceniaj bezsensownie innych, co za porownanie, kompromitacja). Jesli spojrzysz w lusterko, uwazaj zebys nie oslepla.

My_Dream_World_

Reese Witherspoon lubię.Gra bardzo dobrze według mnie i wiele filmów z jej udziałem mi się podobało.Co do urody to uważam,że jest ładna.Pełna jest spontaniczności,ciepła i słońca :)

My_Dream_World_

Nie lubisz panny J.G? Podpisuje sie pod tym rekoma i nogami! ;) Chce ktos przeczytac uzasadnienie takiej opinii?

My_Dream_World_

Ja chce!!!! Mało powiedziane że nie lubie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! Napidsz uzasadnienie! please!!!

My_Dream_World_

wez Reese Witherspoon?? ona jest dla mnie taka dziwna. Garner lepsza id Reese

My_Dream_World_

Mi się strasznie podoba...jako aktorka i jako kobieta.
Jest bardzo ładna i umie grać...w Daredevilu pokazała na co ją stać.

Matt_19_

Jennifer nawet niezle gra, ale bez eufori. Normalna aktorka. Z urody mnie sie ni w zab nie podoba, no i widac ze jej usta to wyczyn chirurgow ;)

My_Dream_World_

Nikt nie ma prawa porównać się do Angeliny!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones