Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
18 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

Ona jest niby brzydka?

użytkownik usunięty

To raczej Wy jesteście naiwni jak dzieci. Nabieracie się na urodę Beyonce, J.Lo., Scarlett Johanson, Zety Jones i innych niby pięknych aktorek.

A aktorką jest dobrą i kończcie z udowadnianiem swojej głupoty, oceniając ją tylko po wyglądzie.

tak, jest brzydka, nie widzisz tego to jestes slepa.
a te co ty wymieniłas to tez zadne pieknosci, beyonce ma grube uda, tyłek i nosi peruke!, jlo tez ma tyłek za duzy, niektórych to jara, co za tragiczny gust! przecież wiadomo do lat, ze piękno to symetria!!!!!!!!!
johanson to jest w ogóle najbrzydsza ze wszystkich aktorek w hollywood, typ niemieckiej helgi, jedynie zeta jones jak była młoda była spoko

użytkownik usunięty
BlackShit

Ja się odwołuje do gustu ogółu, a nie do Twojego. Co do Zety, to akurat za młodu, przed operacjami na twarzy nie była piękna.
Poza tym opinia osoby o Twoim guście mnie nie interesuje, bo widzę, że niezłym pasztetom dajesz 10.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

znowu ktoś sie poczuł, to teraz łagodniej, mam nadzieje, ze mod nie zablokuje

bo Ja dziewczynko oceniając na filmwebie, oprócz wyglądu zewnętrznego zwracam uwagę także na osobowość, charyzmę i umiejętności
a swank?? ona nie ma nic z tego co wyżej wymieniłem

użytkownik usunięty
BlackShit

Umiejętności ma. ma potencjał aktorski o wiele większy niż "aktorki", które oceniasz na 10. A to, że nie udziela się często w mediach nie znaczy, że nie ma osobowości. Na pewno ma do powiedzenia więcej niż jakieś lodziary, które Twoim zdaniem zasługują na miano aktorów najwybitniejszych. Nie jest rynsztokową dziwką, więc jasne, że nie ocenisz jej dobrze.

BlackShit

ludzie nie są symetryczni. pozdrawiam ;)

BlackShit

Jest brzydka?Bo nie spełnia obecnych kanonów piękna?Nie ma bistu w rozmiarze D,wagi anorektyczki,długich włosów w kolorze ,,platynowy blond",oraz ciemnej opalenizny?
Gdyby tak wyglądała zapewne byłaby dla Ciebie cudem świata. ;) Sądzę że jest to ładna,naturalna kobieta.A jej ,,wady",np. wystające zęby tylko dodają jej większego uroku. Nie wspomnę już o tym że jest rewelacyjną aktorką.

BlackShit

Wygląda jak przeciętna (prawie każda) Polka. Jeśli jest brzydka to widocznie większość Polek niestety jest.

A widziałaś ją w 11:14. Wygląda okropnie, i jeszcze ten aparat na zębach!!
Moim zdaniem lepiej jej w długich włosach. Wtedy spoko wygląda. Ale chyba uroda nie odgrywa najważniejszej roli? To może i lepiej że są takie średniej piękności aktorki! To tyle :)

A tak jeszcze przy okazji to ją lubię jako aktorkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones