Ashley Benson

Ashley Victoria Benson

8,0
4 772 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Benson

Choć obie mnie irytują swoja grą to ta wyjątkowo mnie drażni już samym wyrazem twarzy. Po
prostu ma w sobie coś irytującego i sprawia wrażenie głupiutkiej blondynki.

IKnowWhatYouAre

To, że jest podobna do Taylor to ani jej wina, ani zasługa.

A to, że masz jakieś subiektywne odczucia względem jej wyglądu... naprawdę czujesz potrzebę dzielenia się tym na forum?

Blaczek

A zabronisz mi?

IKnowWhatYouAre

A ile masz lat, że zadajesz takie pytania?

To, ze jest wolność słowa nie oznacza, że każdy powininen kłapać dziobem na prawo i lewo.

Blaczek

Nie powinien w Twoim mniemaniu tylko dlatego, że nie odpowiada Ci moja opinia. Bo drapie w uszka. Nie mam obowiązku podawać swojego wieku i tak samo powstrzymywać się od tego co mam do powiedzenia.

IKnowWhatYouAre

Od moich uszek to się trzymaj z daleka, naruszasz moją przestrzeń wolności.

A czy ja napisałam, że masz taki obowiązek? Zadajesz bezsensowne pytania, które nijak się mają do tego, co napisałam. Skoro chcesz prowadzić monolog, to się nie udzleaj na forum.
A że zaśmiecasz forum wierząc, że kogokolwiek obchodzi Twoja nic nieznacząca opinia - to Twoja sprawa. Ja Ci ani nie ZABRANIAM, ani nie uznaję niczego za Twój OBOWIĄZEK. Swoją drogą takimi zwrotami tylko udowadniasz, że dla rozrywki trollujesz sobie forum. Pozostaje mi współczuć braku własnego życia i zainteresowań.

IKnowWhatYouAre

taki wredny typ urody. masz rację, są mega podobne (Taylor i Ashley)

IKnowWhatYouAre

własnie dzisiaj zauważyłam tą podobizne, zawsze mi kogoś przypominała tylko nie wiedziałam kogo.

IKnowWhatYouAre

irytująca owszem, na dodatek kompletne drewno

cczarnaa

Ja tam oby dwie aktorki lubię, (bo o muzyce Tay nie wspomnę) :) Z twarzy są całkiem podobne, ale jednak moim zdaniem Taylor jest lepsza, wystarczy spojrzeć na figurę. Nie wiem, gdzie was one irytują... Wyglądem? SERIO, to troszkę głupie, bo przecież to nie ich wina jak wyglądają, takie są i takie pozostaną, (no chyba, że chirurg plastyczny stanie im na drodze). Dwie blondynki, potrafiące się wcielić w różne postacie, jak dla mnie to coś niewiarygodnego, świetnie! No cóż, każdy ma swoją opinię. Ja tam lubię oby dwie i chętnie obejrzałabym coś nowego z Taylor, w sumie z Ashley też :)

IKnowWhatYouAre

Z twarzy może trochę podobne, chociaż dla mnie Ashley jest o wiele ładniejsza. Nie za bardzo podoba mi się Taylor.
Z figury są całkiem inne, Taylor jest wyższa i szczuplejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones