PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33183}
7,9 4 316
ocen
7,9 10 1 4316
6,6 7
ocen krytyków
Zapomniana melodia
powrót do forum filmu Zapomniana melodia

ja jak widzę pana Antoniego Fertnera w tym filmie to nie mogę przestać się śmiać... on miał niesamowitą mimikę twarzy... a komedia świetna! jedna z najlepszych z tamtego okresu!

ocenił(a) film na 8
jag0da

popieram, można się nieźle uśmiać, a ojciec Helenki rewelacyjny!!

kongo1983

Mnie zawsze bawi scena, kiedy Stefan pokazuje stryjkowi, jak powinno się śpiewać piosenkę "Panie Janie", a panienki to podłapały i zaczęły tańczyć w sali do lekcji muzyki tę ulepszoną wersję, a profesor na to wszedł i wściekły pobiegł do bratanka wyrzucając go ze szkoły, na co on odpowiedział "śpiewająco" i to dosłownie ;) Albo jak Pietrusińka (w tej roli rewelacyjna Jadzia Andrzejewska) grała na stalówce. Bawi mnie również doskonały duet Antoni Fertner oraz Stanisław Sielański sypiący sentencjami łacińskimi, których jednak wcale nie rozumiał xD. A Fertner ze swoją łatwością wpadania w gniew połączoną z misiowatym charakterem jest po prostu wspaniały :)

Za to wzruszyła mnie scena "pożegnania" profesora przez klasę oraz to, jak Pietrusińka ze łzami w oczach błaga go, by został w szkole, gdyż tu wszyscy go kochają.

Wspaniały film. Na 10 punktów ja daję 20 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones