PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853675}

Wszystko wszędzie naraz

Everything Everywhere All at Once
6,9 72 646
ocen
6,9 10 1 72646
7,1 57
ocen krytyków
Wszystko wszędzie naraz
powrót do forum filmu Wszystko wszędzie naraz

Masakra

ocenił(a) film na 1

Chyba najgorszy film jaki oglądałem od dawna. Nie mam pojęcia skąd pozytywne opinie - chyba świat oszalał. Okropna sieczka wizualno dźwiękowa bez żadnego sensu. Opinie pozytywne chyba pisane przez tych którzy na samo słowo multiwersum mają nocne zmazy.
Nie polecam

satansam

Jeżeli film jest chaotyczny i trudny w odbiorze to trudno go dobrze ocenić. Skoro tak wielu widzów doznało wstrząsu in minus to coś w tym jest

edwardowskis

Dobrze wiedzieć, że komuś się nie podobało, a nawet są ludzie przerażeni tym, dokąd zmierza nasza kultura. Jakiś czas temu, kiedy pierwszy raz podszedłem do tematu, nie dałem rady obejrzeć nawet dziesięciu minut. I do głowy mi nie przyszło, że film może dostawać jakieś nagrody, po prostu jeden z tysiąca gniotów na kanałach "streamingowych". Teraz uparłem się, że jednak zobaczę całość, żeby się przekonać, czym ludzie się zachwycają. Oglądałem cztery dni, bo wciąż nie dawałem rady za jednym razem. Kiedyś, kiedy byłem młody, jak słyszałem, że trzeba dbać o kulturę, to nie bardzo rozumiałem, o czym mowa. Teraz, niestety, rozumiem, kiedy widzę, do jakiego upadku doszło.

milicja

To nie pierwszy Oskar dla największego shit-u z nominowanych, tak dzieje się od paru lat gdy lewactwo przejęło stery w tej dziedzinie, tu tez wcisnęli lesbijskie żygowiny

edwardowskis

W punkt.

ocenił(a) film na 2
edwardowskis

Jak to dostanie Oscara to ja się poddaje

ocenił(a) film na 1
kolo2222

Dokładnie...

ocenił(a) film na 2
kolo2222

Ja się właśnie poddałam…

ocenił(a) film na 2
marysia987620

Ja też kto daje te oscary

ocenił(a) film na 2
marysia987620

Kto daje te Oscar y bo wiele filmów było o niebo lepsze

marysia987620

Jak to mozliwe,ze Wieloryba ocenilas tylko na 5 a Top Guna az na 8?

kolo2222

Dostało... 7 Oscarów.

ocenił(a) film na 1
kolo2222

Ja bym się poddał, ale obejrzałem Oppenheimera i nadzieja wróciła. Nie że coś lepszego dostanie Oscary, ale że dobre kino jeszcze nie umarło wyparte przez totalny bezmózgi syf.

edwardowskis

i takie gowno ma oscara....

piotr_t_69

Tak,hehe,swiat zwariowal.

ocenił(a) film na 1
edwardowskis

Ja jestem przerażony że okazał się najlepszym filmem na Oscarach. Moja ocena to 0/10. Nawet po gali widać w którym kierunku zmierza ten cały świat, jestem zdegustowany do szpiku kości że to coś zostało najlepszym filmem roku. I stwierdzam z całkowitym przekonaniem że oscary to ściema nad ściemami.

bu160

Jedyną ściemą, są ludzie niemogący zrozumieć tego, że inni odbierają sztukę inaczej niż oni. Nie przyszło wam do głowy, że problemem jesteście wy, a nie ten film?

ocenił(a) film na 3
Asia_206

Problemem jest ten film.

ocenił(a) film na 1
Asia_206

Problem jest spory bo większość nie zgadza się srogo z wyborem akademii, niech fani takich produkcji wielbią ja nic mi do tego ale na galę to się nie nadawało, tam weszła w grę polityka akademii. Z jakichś powodów których się domyślam ale już nie będę robił wywodów ten film miał wygrać i już.

bu160

Większość? Większość to w Polsce głosowała na pis

bu160

Ten film na filmweb ma ocenę 7,1, a na imdb 7,9. Więc gdzie ta większość? Gdzie jak widać na filmweb niektórzy dali absurdalne oceny jak 1 czy 2, które oprócz poziomu ich frustracji niczego innego nie pokazują. Szczerze jak można się publicznie tak odsłaniać ze swoimi brakami?

edwardowskis

Straciłem trzy piwa oglądając to badziewie..... Kto mi odda....

ocenił(a) film na 2
sebastian80_w

ciesz się, bo ty przynajmniej nie oglądałeś tego na trzeźwo

edwardowskis

Kaligula ogłosił konia senatorem i mniej więcej tym jest każdy Oscar dla tego filmu. Jacyś zawodowi macherzy od losu postanowili pokazać, że mogą. Szkoda, że osły nie dostały Oskarów, może jeszcze nie wpadli na to, co Kaligula. Osioł z "Io" za rolę pierwszoplanową, a oślica z "Duchów Inisherin" za drugoplanową, świetna kreacja i wzruszająca. Wiem, że to kilka osłów gra jedną postać, ale w filmie jeszcze więcej osób gra postać pierwszoplanową, kaskaderzy, dublerzy.

edwardowskis

Ten film zamiast siedmiu oscarów, powinien otrzymać jedną złotą malinę

edwardowskis

Tak bo oni wszyscy oglądają i oceniają to po LSD.

ocenił(a) film na 1
edwardowskis

W pełni się zgadzam , najglupszy film jaki widziałem od wielu lat.

ocenił(a) film na 9
edwardowskis

Przepraszam bardzo a co tu dokładnie nie miało sensu? Osobiście wszystko zrozumiałem, wystarczyło oglądać film. Polecam.

edwardowskis

Jak dobrze, że głos takich jak ty nic nie znaczy.

ocenił(a) film na 8
edwardowskis

ludzie, którzy dają filmom 1 na 10, "bo się nie podobał", powinni mieć zakaz oceniania :)

edwardowskis

Byłem w kinie w Holandii, ludzie wychodzili z kina. Jeszcze tego nie doświadczyłem nigdy. Godzina filmu mnie zamęczyła.

ocenił(a) film na 5
edwardowskis

Zgadzam się to jest straszne

ocenił(a) film na 1
edwardowskis

Właśnie jestem w trakcie seansu na tv.. Też nie rozumiem fenomenu tego filmu.. Fabuła niczym w trudnych sprawach czy innym lombardzie. Ni to Matrix, ni to doktor Strange... Coś takiego dostaje Oscara? Mój Boże co za czasy.

ocenił(a) film na 6
edwardowskis

Film promowany politycznie. Chiński wajrus sparaliżował świat, więc aby Azjaci nie poczuli się źle i aby pokazać ,że wybaczamy to multum oskarowa mu zapisamy. Film o tym ,ze zwykłą stereotypowa rodzina musi zaakceptować swoją córkę lezbijke we wszystkich multi uniwersach wszechświata.

ocenił(a) film na 5
edwardowskis

Wiesz co, mimo wszystko ocena „1” nie jest obiektywna. Docen prace montazu, scenografow itp. Na 1 to moze zaslugiwac „baby sa jakies inne” a nie ta produkcja. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
edwardowskis

Wytrzymałem godzinę. Szkoda czasu i pieniędzy.

edwardowskis

Zgadzam się. Szczerze - bardzo mi żal twórców chociażby "Duchów Inisherin" i "Elvisa". Aż mnie boli, że wśród takich wartościowych, świetnie zrobionych produkcji (i cudownie zagranych ról) wygrał film, który totalnie nic nie wnosi (oprócz "bądź dobra"). W dodatku najbardziej "powalający" efekt w tym filmie to papierki wylatujący komuś z głowy i parówki zamiast palców. Masakra.

edwardowskis

1) momentami silkalem ze śmiechu zwłaszcza wątki ananlne mnie rozbawiły
2)szczerze tak sobie wyobrażam pielko przeniesienia teorii kwantowej do dużego świata
3) fajne wątki kung fu
4) ciekawy wątek rodzinnych relacji
5) kreatywne wszechświaty np parówkowe ręce
6) hiperbola innych wymiarów. Każdy z nich miał coś do przekazania
Reasumując ja bawiłem się świetnie. Film na mocne 8. Wydaje mi się że ocenianie go na 1 to lekka przesada....

ocenił(a) film na 4
edwardowskis

Zgadzam się z Tobą. Właśnie obejrzałam i jestem rozczarowana. Bardzo dziwny film i właściwie nie wiadomo o czym.

ocenił(a) film na 9
edwardowskis

Nie użyłeś nawet jednego argumentu w twoim komentarzu. Pozatym caly jest z dupy bo ja naprzyklad nie cierpię filmów marvela i innych tego typu gówien więc teza związaną z tym że tylko ludzia którzy slinią się na słowo multiwersum mogą polubić ten film jest równie z dupy jak całą reszta

ocenił(a) film na 2
edwardowskis

Też się zgadzam, dawno nie widziałem tak beznadziejnego filmu.

ocenił(a) film na 2
edwardowskis

Totalna kompromitacja Akademii i solidne potwierdzenie, że Oscar stracił swój prestiż jako nagroda filmowa...

ocenił(a) film na 3
edwardowskis

Film jest o lesbijkach - nic nie załapaliście. Dlatego takie zachwyty nad nim. Musi się wam podobać homofobiczne, ultrakatolickie pisiory.
A dokładnie o tym, że lesbijki są nieszczęśliwe w swoim lesbijstwie, są nienormalne i dlatego są lesbijkami, i są niebezpieczne bo są lesbijkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones