PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254145}

Pakt milczenia

The Covenant
6,2 28 786
ocen
6,2 10 1 28786
Pakt milczenia
powrót do forum filmu Pakt milczenia

5/10 ........nawet dało sie oglądać, momentami zaskakujący....ktos kto lubi takie klimaty rodem ze zmierzchu nie powinien sie nudzic

diament2113

Dla mnie film właśnie nie był zaskakujący, niestety. Właśnie nowo przybyły od razu budził podejrzenia, potem jedynie się potwierdzały co tak naprawdę tylko nadało przewidywalność. Scenarzysta dobrze chciał, ale nie doszlifował. Szkoda, ja osobiście liczyłem, że za tym wszystkim będzie jednak stał staruszek Caleba. Mogła fajnie zostać poprowadzona tajemnica, a się zesrało. Mimo to doceniam starania. Wyszło lekkie kino i w miarę świeżo, też 5/10

ocenił(a) film na 6
diament2113

Ja dałam 6/10, bo chłopaki ładne :) Poza tym, rzeczywiście, zmierzchowy, ale dużo bardziej dynamiczny i przez to nie taki mdły, więc dało się oglądać. Aż dziw, że nie robi takiej kariery jak Twilight.

użytkownik usunięty
diament2113

Mi akurat "Zmierzch" bardzo się podobał, a to była kupa jakich mało. I chłopaki jak na mój gust też brzydkie. Jedynie Kyle Schmid był ładny i nie wiem co on robił w tym badziewiu, ale i tak zagrał tylko epizod. Jednym słowem nie zakładałabym, że wszystkim fanom "Zmierzchu" spodoba się "Pakt milczenia".

ocenił(a) film na 3

Popieram. "Zmierzch" - uwielbiam, "Pakt Milczenia" - nuda.

ocenił(a) film na 4
diament2113

a jak ktoś nie lubi, to co? odradzasz? :P

ocenił(a) film na 8
diament2113

Trochę dziwne jest porównanie tego filmu do "Zmierzchu". "Zmierzch" chyba został stworzony na podobiznę właśnie tego filmu. Przynajmniej jest dość dużo wspólnych cech zauważalnych na pierwszy rzut oka, więc używając przymiotniku 'zmierzchowy' opisując ten film jest idiotyczne. :)
Ja osobiście nie narzekałam na urodę aktorów. xd
Film "Pakt milczenia" bardzo mi się podobał, jestem nawet skłonna ocenić go na 8. Był zdecydowanie bardziej dynamiczny, jak już osoba powyższej wspomniała niż Zmierzch.

ocenił(a) film na 6
diament2113

Ale gupi jesteś. Stary! TO jest film dla dziewczyn. Fakt. Widziałeś obsadę? Tam wszyscy są pięni. CZego więcej chcieć od filmu? :P

ocenił(a) film na 4
diament2113

Słaby niestety. Spore rozczarowanie. 4/10

ocenił(a) film na 9
diament2113

proszę cie - nie porównój tego nawet do Zmierzchu... To jest zupełnie co innego i na mój gust dużo lepsze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones