PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685624}

Ostatni gwizdek

Draft Day
6,9 12 334
oceny
6,9 10 1 12334
Ostatni gwizdek
powrót do forum filmu Ostatni gwizdek

Pomimo, że początek mnie nie wkręcił to jednak z upływem czasu startu draftu napięcie robiło się coraz większe. Film warto obejrzeć od choćby o samej sztuce negocjacji, football ma tu zupełnie drugorzędne znaczenie, równie dobrze mogło być NBA, NFL, czy piłka nożna.

Jeżeli myślisz, że to film o amerykańskim footballu - to błąd - tak nie jest.

ocenił(a) film na 3
n0h4ck

To cały amerykański CYRK (jakich zresztą wiele w tym kraju) umiejętnie manipulujący społeczeństwem dla robienia olbrzymich pieniędzy - temat, który mnie zupełnie nie interesuje - nudny, przegadany - 3/10 !!!

Szpila_1308

Skoro Cię ten temat zupełnie nie interesuje to po co oglądać tego typu kino. Film jest dobry z elementami b. dobry, ale generalnie 7/10. Co do manipulacji to wyobraź sobie, że dzieje się to wszędzie nawet w Polsce i akurat Ameryka nie jest wyjątkiem.

ocenił(a) film na 3
pagol

Bardzo rzadko czytam recenzje filmowe więc, generalnie, nie wiem o czym są filmy a filmy, tak jak i ten, dostaję z koleżeńskiego obiegu, więc jak mam czas to siadam i oglądam, no i jak zacząłem to chciałem obejrzeć do końca - ciężko było wytrwać ale byli znajomi, którzy chcieli ten film obejrzeć, no i okazało się, że nie byłem osamotniony w swojej opinii - ale przyznaję, że nie było to jednomyślne. ...i akurat Ameryka nie jest wyjątkiem (jak piszesz) - Ameryka jest szkoleniowym wzorcem i to nie tylko manipulacji !!! a my bezgranicznie i platonicznie ich kochamy i tę miłość przelewamy bezkrytycznie na własny grunt - pozdrawiam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones