PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448721}
5,7 409
ocen
5,7 10 1 409
6,0 8
ocen krytyków
Liverpool
powrót do forum filmu Liverpool

Wam w głowie tylko głupawe komedie i płytkie kino akcji! A ja, dzięki temu filmowi... jak to ująć... dotknęłam absolutu... Film mnie wciągnął, pochłonął po prostu, przetrawił i wypluł... nie jestem już tą samą osobą! Przeżyłam katharsis, nirvanę, błogostan... Bo, bo... w końcu wiem w jaki sposób ubiera się mężczyzna, jak chodzi, jak pali i pije... Ten film otworzył mi oczy ;)))

No, a tak poważnie. Mogę znieść minimalizm formy, byle serwował w zamian inspirację do refleksji. Czego nie znoszę, to bohater, którego od początku do końca mam w du...żym poważaniu. Nawet największe milczki/gbury i przeciętniacy, mogą dzięki współpracy reżysera i aktora przyciągnąć uwagę widza, zachęcić do poszukiwania niezwykłości w zwyczajności, a tu nic. Wkurzył mnie ten film, ot co.

Problem z takimi filmami, chodzi mi tu o minimalistyczny styl, jest taki, że jednym się podoba, innym nie i żadna strona nie przekona drugiej. Bo o emocje tu chodzi przede wszystkim. Zatem za Chiny nie zrozumiem, JAK mógł się ten film komuś podobać ;)

Syrenkowska

powinnaś pisać recenzje...bardzo zabawny początek :)

Syrenkowska

"Zatem za Chiny nie zrozumiem, JAK mógł się ten film komuś podobać ;)"

stadium obrazu?
stadium zachowań?
film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones