PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740805}

Kochankowie i niedźwiedź

Two Lovers and a Bear
6,1 612
ocen
6,1 10 1 612
Kochankowie i niedźwiedź
powrót do forum filmu Kochankowie i niedźwiedź

Zaczyna się jak zwykły melodramat: Ona musi wyjechać za 2 tygodnie na studia i jedyne czego pragnie to by On dał jej powód by z nim została - okazuje się, że to jednak zupełnie nie tak… bo prześladują ich własne demony, ale wśród śnieżnej głuszy mają one większą władze nad nami.

Co Bóg Niedźwiedź miał na myśli mówiąc: "Bardzo szybko się zobaczymy Roman"? Niebo?

Swoją droga jaką trzeba mieć wyobraźnię żeby stworzyć w głowie konstrukt takiej historii?

użytkownik usunięty

Opis filmwebu: "Lucy i Roman mieszkają w pobliżu bieguna północnego. Bohaterowie zmagają się z poczuciem izolacji." - hahahaha.... Nie ma to jak enigmatycznie i nie na temat :D.

A jaki jest twój top 5 2017 roku na tą chwilę? Pytam z ciekawości :) BTW Nigdy nie wiem, czy w takim topie umieszczać filmy widziane w 2017, czy filmy mające premierę w 2017 (światową czy polską?)

użytkownik usunięty
Patianna

Two Lovers and a Bear
Nun-bal
Ah-soo-ra
Daichi no komoriuta
Ddong-pa-ri


Widziałam w 2017, więc oceniam w 2017 - w myśl zasady: noc jest zawsze gdy śpię.

Czyli same azjatyckie dziwactwa...

ocenił(a) film na 7

To ja mam pytanie o zakończenie - co/kogo wydobywają z lodu? Ich dwoje zamarzniętych? Bo obok mężczyzny przyczepiającego ładunek znajdują się dwie postacie, więc wydaje się, że to oni. Jak to jest?

JaCze

Z lodu wydobywają Lucy i Romana. Ratowników jest czterech, widać ich dokładnie przez kilka sekund, gdy helikopter odlatuje z "ładunkiem".

ocenił(a) film na 7
Klio_02

OK, faktycznie, nie załapałem. To się nie mogło skończyć inaczej. :) Piękny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones