PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750312}
5,9 29 220
ocen
5,9 10 1 29220
5,2 19
ocen krytyków
Godzilla vs. Kong
powrót do forum filmu Godzilla vs. Kong

Myślałem, że poprzedniego badziewia będzie trudno pobić, myliłem się. Połowa postaci mogła by nie istnieć i nic by się nie zmieniło. Postać córki grana przez słabą aktorkę Millie Bobby Brown i postać jej ojca byli kompletnie niepotrzebni, tak jak i jej otyły towarzysz wraz ze świrem od audycji. Mała azjatka (?) oraz jej szerokoustna opiekunka byli tak sztampowi, że aż musiałem przewracać oczami by udawać zaskoczenie przed samym sobą. "Złe" postacie były nudne, bez charakteru i wyrazu, że miałem problem z określeniem czy są źli czy dobrzy. Ani soli, ani pieprzu jakbym zjadł słoik taniego majonezu z wyrobem seropodobnym. No i rozwiązania scenariuszowe jak włamywanie się do sekretnych baz, kopiowanie tajnych danych oraz niewykrycie przez pół filmu trójki żenujących tępaków, są głupie, że tylko jakiś fanatyk zdolny jest to zaakceptować. Okazuje się, że włamać się do bazy to pójść do sklepu po bułki i to jest trudniejsze bo musisz założyć buty i pomyśleć o pieniądzach. Bardzo nie polecam.

b_r_z_u_c_h

Nom niektórzy czekali na ten film głównie przez mega sensyment dla konga a zwłaszcza godzilli i dzięki takim ocenom jak twoja filmweb traci na wiarygodności. Poniżej 5 ocenia się filmy naprawdę z dupy jak pętla bad boy zenek. Ocena 1 to już tylko smoleńsk. Chyba coś cię musiało nieźle podkurfić i byłeś na świeżo z oceną zaraz po filmie. Odradzam robienia w taki sposób

ocenił(a) film na 1
lukasq_2

Zgodnie z twoją teorią nie powinno się dawać filmom oceny 10, gdyż filmweb traci wtedy na wiarygodności. W ramach gatunku, tak ten film zasługuje wg mnie na 1 gdyż scenariuszowo jest zły, pamiętaj proszę, że wszystkie oceny są subiektywne, a jedynie wypadkowa ocen tworzy obiektywną punktację. Takie osoby jak ja, z podobnym gustem też mają prawo wypowiedzieć się w o filmie, nawet jak nie są fanami tematu.

b_r_z_u_c_h

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones