PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535759}

Efekt jeziora

The Lake Effect
5,6 604
oceny
5,6 10 1 604
Efekt jeziora
powrót do forum filmu Efekt jeziora

nie polecam

ocenił(a) film na 3

fajny pomysl na film, ale niestety schrzaniony. Ciagnie sie jak flaki z olejem, nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

ocenił(a) film na 5
narayanka

widać nie każdy dorósł do takiego kina, bo to naprawdę nie jest film pokroju "Lemura zwanego Rollo"...

ocenił(a) film na 3
mjks

kolejny madrala:) czyli nie moze mi sie film niepodobac, bo to oznacza, ze do niego nie doroslam? kolejna dyskusja na zasadzie: ja wole kajzerki, bo rogale mi nie smakuja...Twoja odpowiedz? Widocznie nie kazdy dorosl do rogali buhaha wez wyluzuj i przyjmij do wiadomosci, ze nie kazdy musi lubic to co ty i nie kazdemu musi sie to samo podobac, a najwazniejsze, ze moze mi sie cos niepodobac, moge cos uznac za nudne i schrzanione.

ocenił(a) film na 3
mjks

poza tym polecam spojrzec na oceny. Widac nie tylko mi ten film nie przypadl do gustu. Az cisnie sie na usta pytanie co ma wspolnego z Lemurem:) JEsli pijesz do moich ocen spojrz na swoje...pelen przekroj;) Raczej bez konsekwencji.

ocenił(a) film na 5
narayanka

bo oglądam tylko to, co leży w moim guście, nic na siłę. najlepiej powiedzieć, że coś po prostu jest 'schrzanione'.

ocenił(a) film na 6
mjks

Film trochę nudny-fakt... Ja się tu dopatrzyłam życiowej mądrości kobiet i niedojrzałości emocjonalnej mężczyzn... i że można się zmienić-dojrzeć, ale to wymaga czasu...ależ mnie irytował ojciec tej dziewczyny w ciąży!!!!

ocenił(a) film na 2
narayanka

Pełna zgoda. Fatalnie zagrany, daję 2 punkty tylko za młodą, ktora coś tam jeszcze świezego wnosiła.
Nie dopatruję się w tym filmie żadnej życiowej mądrości. Mdła fabuła, głupie dialogi.
Nawet nie potrafili dobrać lasce peruki, że wystawały spod niej włosy.

narayanka

popieram w 100%, nudny i ciągnie się niemiłosiernie ale obejrzeć można.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones