PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98357}

Dziś 13, jutro 30

13 Going On 30
6,1 68 583
oceny
6,1 10 1 68583
5,2 8
ocen krytyków
Dziś 13, jutro 30
powrót do forum filmu Dziś 13, jutro 30
BlackShit

Żeby "polaczki" - jak ich nazywasz - zrobiły dobrą komedie romantyczną musieliby grać w niej wyłącznie zagraniczni aktorzy, bo inaczej każdy miałby jakieś ale... Żenada.
P.S. Najlepszy polski gatunek to dramat.

ocenił(a) film na 7
Kacper_1984

dokładnie, wszystkie czarne czwartki i inne pierdoły to najlepsze polskie filmy. Myślę że problemem stojącym na przeszkodzie do zrobienia polskiej komedii jest przede wszystkim kasa. Jesteśmy za biedni na fajne filmy. Poza tym w tych komediach staramy się zrobić wszystko w stylu amerykańskim co do polskiej rzeczywistości ma się nijak. Ciekawe jest to że te stare komedie polskie są super. Straszne są też dialogi między aktorami. Myślę że za robienie filmów biorą się ludzie którzy się do tego po prostu nie nadają. Jak do wszystkiego zresztą.

PS. Dramatem jest każda polska komedia romantyczna z ostanich lat.

ocenił(a) film na 3
BlackShit

ten film to totalny syf

BlackShit

Jak Ci dam "polaczka" to Ci bokiem wyjdzie śmieciu.

BlackShit

Myślę, że POLACY powinni brać z tego filmu przykład jak nie robić złych komedii romantycznych "zniemczały polaczku".

ocenił(a) film na 6
BlackShit

rozumiem idee, ale lepiej nie, bo jak robią na amerykański styl, modlę-chcą być też tacy super cool i w ogóle to wychodzi dopiero irytująca bajeczka z kaszanką. Niestety to na ta liga i lewel, ale jeśli chodzi o styl i przeniesienie na polskie realia to sie podpisuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones