PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98357}

Dziś 13, jutro 30

13 Going On 30
6,1 68 545
ocen
6,1 10 1 68545
5,2 8
ocen krytyków
Dziś 13, jutro 30
powrót do forum filmu Dziś 13, jutro 30

Do kogo one sa adresowane? Do jakiej grupy wiekowej? Czy to jest bajeczka dla dorosłych, która nic nie wnosi do życia, czy też filmik dla dorastających panieniek, takich w stylu maleńkie - stareńkie?

ocenił(a) film na 10

nie wydaje mi sie zeby byl on adresowany do jakiejs specjalnej grupy - mam czas i pieniadze, nudzi ci sie, idz obejrz sobie najnowsza komedie z jennifer Garner w sam ram na ,etni wieczor

ocenił(a) film na 10

mi sie wydaje ze ten film przeznaczony jest hmmm moze nie tyle przeznaczony ale pokazuje wsztskim ze czasem warto dostrzec to co sie a nie marzyc o czyms co ponziej moze sie okazac straszna pomyłka.

ocenił(a) film na 10

a dlaczego ma byc adresowany do jakiejś grupy? przecież to nie wiek decyduje o naszych upodobaniach.
i nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale film wnosi. moze nie wszystkim sie to przydaje, ale pokazuje, że nie powinniśmy kierować sie tym jak ktoś wyglada i chcieć przynależeć do jakieś grupy ( w tym przypadku, snobnych, samolubnych laluś) bez względuna wszystko, na ich zachowanie.
że należy dostrzegać prawdziwych przyjaciół.
tak mi sie wydaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones