PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98357}

Dziś 13, jutro 30

13 Going On 30
6,1 68 545
ocen
6,1 10 1 68545
5,2 8
ocen krytyków
Dziś 13, jutro 30
powrót do forum filmu Dziś 13, jutro 30

Wczoraj już po raz kolejny oglądnęłam go w telewizji! :) Ten film jest niezwykły i trudno nie skusić się, by go po raz któryś oglądnąć! ;)
Widziałam go wiele razy, ale dopiero wczoraj odkryłam w nim drugie dno, proste, acz wielkie przesłanie! :)
Mimo, że jest to zwyczajna komedia romantyczna, to można doszukać się w niej wiele mądrości. :)

Ja wyciągnęłam z tego filmu wniosek, że życie naprawdę jest nieprzewidywalne i trzeba po prostu cieszyć się tym, co ma się aktualnie, bo potem można żałować, tak, jak główna bohaterka! :)
Czasu też nie cofnie się, więc trzeba dokonywać trafnych wyborów, bo potem przyjdzie nam liczyć się z konsekwencjami - wydaje mi się, że Jenna miała wielką szansę, bo mogła zobaczyć, jak by wyglądało jej dorosłe życie, bo wnioskuję, że gdyby nie ten magiczny pył i powrót do życia trzynastolatki, to nie wiedziałaby, jak postąpić by być z Mattem. :)

ocenił(a) film na 8
Julie94

Bardzo trafnie wyciągnięte spostrzeżenia . Oprócz mądrości film ma bardzo wiele zabawnych scen ;) ( jak na komedie romantyczną to uważam że jest ich bardzo dużo )

ocenił(a) film na 8
Julie94

No fajny film i hulk w nim gra.

Julie94

Zgadzam się :D film jest pozytywny i ma w sobie dobry, ważny przekaz

użytkownik usunięty
Julie94

Ten film to rasowy gniot.....
Taka prawda i nie doszukuj sie niewiadomo czego.

ocenił(a) film na 10

Nie zgodzę się z Tobą.
Film mi się bardzo podobał, Tobie nie musi, bo to rzecz gustu. :) I nie doszukiwałam się niczego na siłę. Po prostu tak wciągnęłam się w ten film, że spostrzeżenia same się nasunęły. :) :)

użytkownik usunięty
Julie94

Jak sobie chcesz.

ocenił(a) film na 9

Rasowe gnioty to są teraz, bo skończyły się ludziom pomysły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones