PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98357}

Dziś 13, jutro 30

13 Going On 30
6,1 68 545
ocen
6,1 10 1 68545
5,2 8
ocen krytyków
Dziś 13, jutro 30
powrót do forum filmu Dziś 13, jutro 30

BArdzo mi się podobał ten film i może jest mało ambitnie nakręcony czy infantylny itp. ale jak dla mnie był po prostu super mówił o dobrych uczuciach, tym co w życiu ważne. Lubię filmy ładne wzruszające z przesłaniem takie właśnie chcę oglądać. Natomiast nie cierpię zabijania gwałtów i wymachiwania genitaliami i dennych prostackich żartów. Już wolę takie filmy jak ten bardzo przyjemnie mi się oglądało teraz mam 20 lat ale napewno włączę sobie jak będę miała 30, bo pokazuje jak można być spełnioną pełną, zycia szczęśliwą kobietą. I nie będę się wtedy zamartwiać jakimiś nastolatkami i 20, bo przecież 30 może być w przeciwieństwie do nich kobietą sukcesu i może być taką kobietą, której się udało spełnić marzenia do których dążą te młodsze :)!

ocenił(a) film na 8
sandrusiek_vanillka

Jestem tego samego zdania :) Genialna rola Jennifer Garner ! Film daje dużo do myślenia. Zawiera głębsze myśli, których widz domyślić musi się sam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones