PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98357}

Dziś 13, jutro 30

13 Going On 30
6,1 68 545
ocen
6,1 10 1 68545
5,2 8
ocen krytyków
Dziś 13, jutro 30
powrót do forum filmu Dziś 13, jutro 30

Czy w tym filmie są jakies "sceny", dlatego jest od 15 lat? Czy są tam jakieś wulgaryzmy, bo chciałabym obejrzeć go z moja 11-letnią kuzynką.

parfuum

polecam film, mysle że dziewczynce raczej by nie zaszkodził, w filmie jest poruszony temat seksu, ale nie ma zadnych "scen"

marian_ka

jak to w filmie poruszony temat seksu jak tam nie ma scen seksu ile masz lat że takie głupoty piszesz.Mieszkam w Gdańsku

Kinomaniak20

mam piętnaŚCIE lat mieszkam w toruniu, a ty masz chyba problemu z osobowością

marian_ka

Kużwa. Ja ja wyrażam ostro opinię jest źle. Jak piszę, ze coś mi się podobało jest źle. Jak człowiek o coś pyta (nawet jeśli dla jaj, bo to też zakładam) to już ktoś musi go bluzgnąć! Lekki i przyjemny film dla kuzynki i na sobotni wieczór (jeżeli się nie wychodzi do knajpy). Pozdro

marian_ka

ja nie mam problemy z osobowością. Jestem mądry niż ty.Mieszkam w Gdańsku

marian_ka

ja nie mam problemy z osobowością ty masz problemy..Jestem mądry niż ty.Mieszkam w Gdańsku

parfuum

Ee tam, fajna komedyjka, nic zboczonego w niej nie ma, nie rozumiem tych 15 lat. Moja jedenastoletnia siostra to widziała, chociaż kiedy to oglądała miała chyba nawet 10 lat.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones