PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874687}

Biedne istoty

Poor Things
7,6 65 975
ocen
7,6 10 1 65975
7,5 57
ocen krytyków
Biedne istoty
powrót do forum filmu Biedne istoty

Nic mnie nie rozczarowało jak zakończenie tego filmu. Bohaterka która chce zmieniać świat na lepsze, twierdzi ze ludzkie okrucieństwo jest złe... na koniec mając możliwość uleczenia swojego "ojca" i stwórcy, zamiast tego pastwi się nad po prostu złym człowiekiem, zamiast go w spokoju zabić i uczynić coś dobrego. Pozwolić Godiemu posiadać ciało fizyczne niezniszczone i zdrowe, bo przeciez on sam byl poddawany okrutnym doswiadczeniom swojego ojca, wiecznie wysmiewany i wykpiwany, a woleli pozwolic mu umrzeć i ukarać po prostu innego okrutnego mężczyznę. Okrutne dla kozy. Okrutne dla jej pato ex mezq. Rozczarowujące.

ocenił(a) film na 8
AliceShadow

Mozg sie starzeje :) Film byl przegiety ale chyba to juz byloby za wiele.

ocenił(a) film na 6
AliceShadow

Final jest tak prostacki ze dziala na niekorzysc gl bohaterki.

ocenił(a) film na 3
AliceShadow

Podbijam temat. Właśnie to była jedna z pierwszych moich myśli po zakończeniu filmu - dlaczego, skoro

ocenił(a) film na 3
Marika1771

skoro Godwin był jedną z najważniejszych osób w jej życiu, dlaczego zamiast wsadzić jego mózg w ciało tego mężczyny, zdecydowali się wsadzić w jego ciało mózg kozy. Dla mnie totalnie niezrozumiałe zakończenie.

AliceShadow

Tez się rozczarowałam, ale może to miało pokazać, że Bella jednak buła wypadkową wychowania, doświadczeń no i jednak genow..., w końcu oboje rodziców miało przyjemność z naśmiewania się z ludzi, taki mały psikusik na koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones