PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038907}
4,8 224
oceny
4,8 10 1 224
Aporia
powrót do forum filmu Aporia

Zakończenie

ocenił(a) film na 6

Jakie macie pomysły na finał filmu? Bo mnie trochę rozczaralowo takie zupełnie otwarte zakończenie. Jedyne co możemy się dowiedzieć to to że Sophie jest cała i zdrowa, wraca do domu i się uśmiecha po otwarciu drzwi co sugeruje że jest szczęśliwa ale dla mnie to za mało

ocenił(a) film na 6
marduk777

jest tak jak napisałeś i nic więcej nie wiadomo. Dla mnie ten film to taka nudniejsza wersja Efektu Motyla, często brakuje tu logiki i sensu, ale może tylko ja ich nie widzę. Zakończenie akurat jest sensowne :)

ocenił(a) film na 4
conneryfan

Nie podobijaj komentarzy bota, bo przez takie coś jest ich tutaj wysyp. Śmietnik się robi. Najlepiej samemu założyć posta.

ocenił(a) film na 3
marduk777

Czekałem jeszcze na ten finał ale nie doczekałem się. Generalnie morał jest taki że im dalej wstecz próbujesz coś naprawisz tym zmieniasz coraz więcej. Także nie może tu być szczęśliwego zakończenia.

ocenił(a) film na 4
Logan87

Nie podobijaj komentarzu bota.

ocenił(a) film na 6
dzenero

Z czego winika że to bot ?

ocenił(a) film na 4
conneryfan

Masz konto od 2004 i nie wiesz?

ocenił(a) film na 6
dzenero

Że niby kto jest botem?

ocenił(a) film na 4
marduk777

Ty jesteś, akurat się zjawiłeś jak na zawołanie. ;-D

ocenił(a) film na 6
dzenero

A skąd pomysł że jestem botem? :) może pójdę do lustra bo coś mnie ominęło :)

ocenił(a) film na 5
marduk777

bo se go musisz sam dopisać, co by mieli wymyśleć? Mi się wydaje że została Lesbą i była szczęśliwa
.. haha

ocenił(a) film na 2
rysiu266

bo tylko lesba może być szczęśliwa w dzisiejszym świcie Netflixa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones