PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538909}
7,6 1 123
oceny
7,6 10 1 1123
Anjaana Anjaani
powrót do forum filmu Anjaana Anjaani

Super film, śmieszny, romantyczny, klimatyczny, ma super piosenki i plenery :) Oczywiście duże plusy dla Ranbira Kapoor i Priyanki Chopry za genialne role :)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
joker_mroczny_rycerz

Co racja to racja :P chociaż mi i tak prawie zawsze podobają się filmy z Priyanką Chopra jak Dostana, Blillu czy Om Shanti Om, a piosenka Tumse Hi Tumse po prostu wymiata ;] - być może nie dla każdego ponieważ śpiewana jest w hindi i po angielsku na przemian ale ma bardzo przyjemną treść i muzykę

winnersf

W Billu i Om Shanti Om gra Deepika Padukone a filmik może być

ocenił(a) film na 9
mlecus1987

Nie filmik tylko film, jak coś. Nie zdrobniajmy bez potrzeby. A w Billu i OSO Priyanka miała występy gościnne.

ocenił(a) film na 10
winnersf

W wielu piosenkach śpiewają na przemian w ang i hindi tak samo jak i mówią.

Mi film bardzo się podobał. Jestem zachwycona :) Pri jak zawsze fantastyczna. W parze z Ranbirem na prawdę świetna.
Nie pozostaję nic innego jak polecić tym którzy jeszcze nie oglądali :)

ocenił(a) film na 9
Romini

Film rewelacja! Para Priyanka-Ranbir sprawdziła się znakomicie. Po tym filmie zaczynam coraz bardziej przekonywać się do Priyanki, bo zagrała naprawdę bardzo dobrze, Ranbir również. Film do oglądania wiele razy, na pewno się nie znudzi:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones